MixCs
Bun venit in comunitatea MixCs.
Alegeti MixCs pentru ca aici este Realitatea!!


Create Account!

Comunitatea MixCs este pe placul tuturor cu Moduri de Counter-Strike pe placul dumneavoastra
MixCs
Bun venit in comunitatea MixCs.
Alegeti MixCs pentru ca aici este Realitatea!!


Create Account!

Comunitatea MixCs este pe placul tuturor cu Moduri de Counter-Strike pe placul dumneavoastra
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi
 

 Bancuri cu Badea Gheorghe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cypry
Register Member
Register Member
Cypry

Detinator Steam : Nu
Arma Preferata : M4a1
Pistol Preferat : Glock
Mesaje : 523
Varsta : 25

Bancuri cu Badea Gheorghe  Empty
MesajSubiect: Bancuri cu Badea Gheorghe    Bancuri cu Badea Gheorghe  EmptyVin Mar 16, 2012 12:58 pm

Naufragiaza un american pe o insula si da de niste indieni tampiti,care atunci cand il vad, ii spun: “Daca ne faci sa radem in 30 de minute scapi, daca nu, iti facem o injectie cu HIV”. Americanul se chinuie si nu reuseste sa ii faca sa rada: ii fac indienii o injectie, mai traieste americanul un an si moare.

Dupa un timp, naufragiaza un francez. Aceeasi poveste,ii fac injectia, mai traieste un an, moare.

Dupa alt timp, naufragiaza badea Gheorghe. Asta aude ce zic aia si zice: “Cu HIV ati zis?; “Da!; “Chestia aia care cauzeaza SIDA,nu?; “Da!; “Pai ia faceti voi o injectie in bratz, ma!; “Ba tu esti nebun?Daca iti facem, mori!; “Lasa ba,spune badea Gheorghe,

faceti injectia daca va spun!; Ii fac aia inectia. Badea Gheorghe:”Auziti ma,ia mai faceti voi inca o injectie si in picior; “Ba,tu esti chiar prost! Ti-am facut deja una, oricum mori!; “Bei,daca va spun eu, faceti injectia!; Ii fac astia injectia, la care badea Gheorghe, zambind spune: “Bei fraierilor, io sunt protejat!Am prezervativ!”
Sus In jos
 

Bancuri cu Badea Gheorghe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Bancuri cu Badea Gheorghe
» Bancuri cu Badea Gheorghe
» Bancuri cu Badea Gheorghe
» Bancuri cu Badea Gheorghe
» Bancuri cu Badea Gheorghe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MixCs :: Timp Liber :: Bancurii-