02.04. 21:30 Final FC Vaslui 1 - 1 CFR Cluj (1 - 1)
02.04. 19:00 Final Concordia 2 - 0 Ceahlăul (0 - 0)
02.04. 19:00 Final "U" Cluj 3 - 1 FCM Târgu Mureş (0 - 1)
01.04. 21:00 Final Rapid Buc. 0 - 0 Dinamo Buc. (0 - 0)
01.04. 16:00 Final Gaz Metan 0 - 0 Astra Ploieşti (0 - 0)
31.03. 21:30 Final Pandurii Tg. Jiu 1 - 1 Steaua Buc. (0 - 0)
31.03. 19:00 Final Petrolul 2 - 0 FC Braşov (0 - 0)
31.03. 16:30 Final Sp. Studenţesc 0 - 0 Dacia Mioveni (0 - 0)
30.03. 20:30 Final Oţelul Galaţi 3 - 0 Voința Sibiu (1 - 0)
26.03. 21:30 Final Steaua Buc. 0 - 0 Gaz Metan (0 - 0)
26.03. 19:00 Final Ceahlăul 2 - 1 Petrolul (0 - 1)
26.03. 19:00 Final CFR Cluj 2 - 0 Oţelul Galaţi (0 - 0)
25.03. 21:30 Final Dinamo Buc. 0 - 1 FC Vaslui (0 - 0)
25.03. 19:00 Final FC Braşov 1 - 0 Rapid Buc. (1 - 0)
25.03. 17:00 Final Astra Ploieşti 0 - 2 FCM Târgu Mureş (0 - 1)
25.03. 15:00 Final Voința Sibiu 1 - 0 Sp. Studenţesc (1 - 0)
24.03. 22:30 Final Concordia 0 - 0 "U" Cluj (0 - 0)
23.03. 21:30 Final Dacia Mioveni 0 - 2 Pandurii Tg. Jiu (0 - 1)
22.03. 22:30 Final FCM Târgu Mureş 1 - 0 Steaua Buc. (1 - 0)
22.03. 20:00 Final FC Vaslui 0 - 1 FC Braşov (0 - 1)
22.03. 20:00 Final Rapid Buc. 1 - 2 Ceahlăul (1 - 1)
21.03. 22:30 Final Oţelul Galaţi 1 - 1 Dinamo Buc. (1 - 1)
21.03. 20:00 Final "U" Cluj 3 - 1 Astra Ploieşti (1 - 1)
21.03. 18:00 Final Petrolul 3 - 4 Concordia (2 - 1)
21.03. 16:30 Final Sp. Studenţesc 1 - 1 CFR Cluj (0 - 0)
20.03. 22:30 Final Pandurii Tg. Jiu 0 - 0 Voința Sibiu (0 - 0)
20.03. 20:00 Final Gaz Metan 1 - 1 Dacia Mioveni (1 - 1)
19.03. 21:30 Final Ceahlăul 1 - 3 FC Vaslui (0 - 2)
18.03. 21:30 Final Steaua Buc. 2 - 1 Astra Ploieşti (2 - 1)
18.03. 19:00 Final FC Braşov 0 - 2 Oţelul Galaţi (0 - 1)
17.03. 22:30 Final Dinamo Buc. 1 - 3 Sp. Studenţesc (1 - 2)
17.03. 20:00 Final Petrolul 2 - 2 "U" Cluj (1 - 0)
17.03. 18:00 Final CFR Cluj 2 - 0 Pandurii Tg. Jiu (0 - 0)
17.03. 16:00 Final Voința Sibiu 0 - 2 Gaz Metan (0 - 1)
16.03. 21:30 Final Dacia Mioveni 0 - 0 FCM Târgu Mureş (0 - 0)
16.03. 20:30 Final Concordia 1 - 0 Rapid Buc. (0 - 0)
12.03. 22:30 Final Astra Ploieşti 3 - 1 Dacia Mioveni (2 - 1)
12.03. 20:00 Final "U" Cluj 0 - 1 Steaua Buc. (0 - 1)
11.03. 22:30 Final Rapid Buc. 2 - 0 Petrolul (1 - 0)
11.03. 18:00 Final FCM Târgu Mureş 0 - 0 Voința Sibiu (0 - 0)
11.03. 16:00 Final Sp. Studenţesc 2 - 1 FC Braşov (1 - 1)
10.03. 20:30 Final Pandurii Tg. Jiu 2 - 2 Dinamo Buc. (1 - 2)
10.03. 19:00 Final Oţelul Galaţi 0 - 0 Ceahlăul (0 - 0)
09.03. 21:30 Final Gaz Metan 1 - 1 CFR Cluj (1 - 1)
09.03. 19:00 Final FC Vaslui 4 - 0 Concordia (3 - 0)
05.03. 20:30 Final Concordia 1 - 0 Oţelul Galaţi (0 - 0)
05.03. 19:00 Final Ceahlăul 1 - 2 Sp. Studenţesc (1 - 2)
04.03. 21:30 Final Dacia Mioveni 0 - 1 Steaua Buc. (0 - 1)
04.03. 19:30 Final Petrolul 1 - 2 FC Vaslui (1 - 0)
03.03. 20:20 Final Dinamo Buc. 2 - 0 Gaz Metan (2 - 0)